Dermatoloji, kozmetoloji ve plastik cerrahi için ışık
Bir dermatolog olarak, bilirsiniz: Fark ayrıntıda gizlidir. Bu nedenle Derungs medikal aydınlatma armatürleri, cilt anormalliklerinin değerlendirilmesinde ve cerrahi ve estetik tedavilerde sizi destekler. İster sabit ister mobil, ister yüksek muayenehane odaları ister alçak tavan yüksekliği, ister büyüteçli bir lamba ister çift kol sistemli küçük bir cerrahi ışık. Doğru ürün bizde!

Derungs tıbbi ışıkları:

Çok yönlü
Tıbbi ışıklar, modern dermatoloji uygulamalarının hizmet yelpazesi kadar çok yönlüdür.

Estetik
Dermatoloji ışıklarımızın çoğu, olağanüstü ürün tasarımı için Red Dot Tasarım Ödülü’ne layık görülmüştür.

Yüksek kalite
Toz boya kaplı alüminyum, elmas şeklindeki optikler, yüksek kaliteli bileşenler ve dayanıklı LED modülleri İsviçre kalitesindeki ürünlerimizi oluşturur.

Derungs ürünlerinin sunduğu diğer avantajlar

Hijyenik
Kapalı yapı ve özel tasarım özellikle kolay temizlenir. TRIANGO armatür kolları çıkarılabilir ve sterilize edilebilir.
Doğal renkler
Bir dermatolog olarak sizin için en önemli iki test rengi R9 – kırmızı tonlar ve R13 – cilt tonlarıdır. Tüm armatürler çok iyi renksel geriverim özelliklerine sahiptir.
Doğru konumlandırılmış ışık
Aydınlatma alanı hizaladığınız yerde kalacaktır. Bu, özel sürtünme bağlantıları, yüksek kaliteli kol sistemleri ve hareketli kafa bağlantıları kullanılarak elde edilir.

Kullanım endikasyonları

Görsel cilt teşhisi

Yüksek kaliteli muayene aydınlatması teşhis koymanıza yardımcı olur: Bu, iki renkli kısılabilir LED’lerle geniş bir aydınlatma alanı sağlar.

Ameliyat

Tepeden tırnağa ışık: TRIANGO 100 küçük cerrahi ışıkların geniş etki alanı, estetik ve dermatolojik cerrahi için optimum ışık sunar.

Cilt kanseri taraması

Ciltteki kötü huylu değişiklikler önemli ölçüde artmaktadır. Ağız içi de etkilenebilir. Bir büyüteç lambası kullanılarak anormallikler daha kolay görüntülenebilir.

Lazer tıbbı

Dövmeleri veya pigment lekelerini en iyi şekilde görmek için spot tipi ışıklar gün ışığı kalitesinde kullanılarak en doğru sonuç elde edilebilir.

Wood’un ışığı veya siyah ışığı olan ışıklar, özel muayene armatürleridir. Cilt ve saç değişikliklerini teşhis etmek için kullanılırlar. Floresan hastalık odakları ve pigment değişiklikleri UV ışığı altında görünür.

WOOD IŞIĞI

Muayene ışıkları

Tedavi ışıkları

Büyüteç ışıkları

Cilt Kanseri taraması

Cilt değişikliklerini hızlı bir şekilde algılamak için mükemmel aydınlatma koşulları

Ürünlerimiz