Muayenehaneniz veya laboratuvarınız için yüksek kaliteli aydınlatma çözümlerine yatırım yapın. Özel dental ürünlerimiz dental ekipmanınızı veya laboratuvar iş istasyonunuzu tamamlar. Birinci sınıf aydınlatma ve optimum renksel geriverim özelliklerinden yararlanın.

Diş hekimliği için Derungs lambaları
Yüksek aydınlatma derinliği
TRIANGO aydınlatma armatürlerinin 2,4 m aydınlatma derinliği sayesinde implantologlar ve ağız cerrahları en ince ayrıntıları en iyi şekilde değerlendirebilir.
Optimal görüş
LED modüllerinin aydınlatma yoğunluğu, ışık rengi ve renksel geriverimi tıbbi çalışma alanına mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Özel optikler, net bir şekilde ayrılmış ve homojen bir ışık sağlar.
Renk sıcaklığı
Yüksek performanslı nötr dereceli LED'ler ideal çalışma aydınlatması sağlar. Talep üzerine, armatürler 2 LED ışık rengi ile donatılmıştır. Böylece kontrastlar ayrı ayrı görüntülenebilir.

Hijyenik
Kapalı yapı ve özel tasarım özellikle kolay temizlenir. TRIANGO armatür kolları çıkarılabilir ve sterilize edilebilir.

Renk oluşturma
Renklerin gerçekçi bir şekilde yeniden üretilmesi diş hekimliğinde olağanüstü bir rol oynar. Optimum çalışma sonuçları elde etmek için yüksek Ra değerlerine sahip armatürler kullanılmalıdır.

Doğru konumlandırılmış ışık
Aydınlatma alanı, onu yönlendirdiğiniz yerde kalacaktır. Bu, özel sürtünme bağlantıları, yüksek kaliteli kol sistemleri ve hareketli kafa bağlantıları sağlar.