Hastanedeki hangi tıbbi ışıkların hastalarınızı en iyi şekilde tedavi etmenize yardımcı olabileceğini öğrenin. Derungs medikal teknolojisi, çeşitli bölümler için aydınlatma çözümleri içerir. Zorlu kullanıcılar için birinci sınıf ürünlerden ekonomik alternatiflere kadar.

Özel ürün özellikleri

Güvenli kullanım
Uzun kullanım ömrüne sahip bakım gerektirmeyen LED modülü ve özel olarak geliştirilmiş optikler homojen bir aydınlatma alanı sağlar.

Evrensel
İster duvara monte, ister tavana monte veya mobil bir armatür olsun: Yerel koşullara bağlı olarak, doğru lambaya ve uygun aksesuarlara sahibiz

Sağlam
Yüksek kaliteli toz kaplamalar ve uzun ömürlü sürtünme bağlantıları, medikal armatürlerimizden uzun süreli memnuniyet sağlar.

Further advantages of Derungs products

Hijyenik
Kapalı yapısı ve özel tasarımı özellikle kolay temizlenir. TRIANGO lamba sapları çıkarılabilir ve sterilize edilebilir.
Optimal görüş
LED modüllerinin aydınlatma yoğunluğu, ışık rengi ve renksel geriverimi tıbbi iş istasyonuna mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Özel optikler, net bir şekilde ayrılmış ve homojen ışık sağlar.
Doğru konumlandırılmış ışık
Aydınlatma alanı hizaladığınız yerde kalacaktır. Bu, özel sürtünme mafsalları ve yüksek kaliteli kol sistemleri kullanılarak elde edilir. Lamba kafaları sağ elini ve sol elini kullanan kullanıcılar tarafından rahatça konumlandırılabilir.

Muhtemel uygulama alanları

Ameliyat
Acil durum / şok odası
Küçük TRIANGO 100 C cerrahi aydınlatma, hızlı ve güvenli bir şekilde konumlandırılabilen hassas ışık sunar.

Tedavi
TRIANGO 100 Duo, gölgesiz veya iki çalışma alanı üzerinde çift kollu bir sistem sunar.

CERRAHİ hazırlık / iyileşme odası
Kritik durumlarda hızlı ışık kullanılabilirliği: TRIANGO 80 C döner düğme kullanılarak aydınlatma yoğunluğunun sezgisel olarak azaltılması.