Haberler, Uygulama Alanları

Saç Ekim Lambaları

Saç Ekim Operasyon Lambası

Saç ekimi operasyonu süreçlerinde saç ekimi yapılacak olan alanda ihtiyaç duyulan oranda gölgesiz aydınlatma sağlayarak parlama ve de yansıma yapmadan, çok yüksek seviyede renk geri dönüşüm indeksi diğer adı ile crı; ışık şiddeti ayarı ile led teknolojisi sunulmaktadır. Bunun yanında; yüksek geri dönüşüm endeksi özellik olarak; renk sıcaklık ayarı, 4 seviyede kısılabilen aydınlatma optikleri ile en yüksek ve en kaliteli ışığı, led teknolojisi ile saç ekim operasyonlarında en uygun aydınlatma çözümleri sunulmaktadır.

 Saç Ekim Operasyon Lambası

Genel olarak; saç ekim operasyonu lambası olarak kullanılan led muayene lambaları saç ekimi operasyonlarında hem ergonomik kullanımı hem de farklı montaj seçenekleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Birçok farklı montaj çeşitleri bulunan operasyon lambaları; mobil ledli muayene lambası ve seyyar operasyon lambası ile çok konforlu bir çalışma ortamı sunmaktadır. Genelde; botox, dolgu ve de ip askı gibi estetik uygulamalarda seyyar operasyon lambası çok rahat bir kullanım sağlamaktadır.

 Saç Ekim Operasyon Lambası Özellikleri

Saç ekim operasyonun başarılı bir şekilde gerçekleşmesi ameliyathanenin aydınlatması ile tamamen doğru orantılı olmaktadır. Buna bağlı olarak da saç ekim operasyonu sırasında tutarlı ışık çıktısı sayesinde çok iyi bir görüş de sağlanarak, operasyonun verimli geçmesi sağlanır. Aynı zamanda yüksek oranda crı değeri ve de renk sıcaklığı ayarlama özellikleri ile de doku tonuna uyum sağlayan işlem yapılması sağlanmaktadır. Saç ekim işlemleri süresince tutarlı ışık çıktısı ile ışık şiddeti değişimleri uzun süren vakalarda da otomatik bir şekilde kompanse edilmekte ve bu şekilde operasyonun çok başarılı bir şekilde geçmesi sağlanmış olur.

Estetik cerrahi alanda vazgeçilmez bir hal alan; saç ekim operasyon lambası, operasyon sırasında operasyon bölgesinde oluşan gölgelenmeyi en düşük seviyeye indirgeyen özelliktedir. Bu lamba sayesinde operasyon bölgesi çok iyi bir şekilde aydınlatılır ve saç ekim operasyonunda büyük kolaylık sağlar.

 Saç Ekim Operasyon Lambası Fiyatları

Genel olarak baktığımız zaman, saç ekim muayene lambası fiyat olarak farklılık göstermektedir. Bu farklılıklar da bazı etkenlere dayanmaktadır. Işık başlıklarının sayısı, lux değeri, başlık boyutu, led sayısı temel fiyat değişikliklerinin oluşmasına sebep olmaktadır. Bu konuda tüm modellerin fiyat değişkenliğine neden olan birçok farklı etkenler bulunmaktadır.

Saç ekim lambaları operasyon süreçlerinde çok büyük bir role sahip olmaktadır. Hem başarılı bir ameliyat gerçekleşmesi için hem de konforlu bir şekilde saç ekim işlemi yapılması için saç ekim lambaları çok büyük bir öneme sahip olmaktadır. Bu lambalar işlev olarak da çok farklı alanlarda çok önemli bir yere sahip olmaktadırlar. İhtiyaç duyulan model ya da çeşitlere bağlı olarak, seçim yapılan saç ekim operasyon lambaları her zaman işlevsel ve kullanışlı özelliklere sahip olmaktadır. Fiyat ya da model kullanım alanına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

İlgili Etiketler: #saçekimi #saçekimilambası #estetikplastikcerrahi #seyyarlamba #muayenelambası #seyyarmuayenelambası #jinekoloji #dermataloji #cildiye #müdahalelambası #dentist #hairtransplantation #examinationlight #Ledsurgicallight